PDA

Просмотр полной версии : Началось!!! И снова єлектроєнергия



Maxwell
28.02.2012, 16:34
Население мало платит за єлектроєнергию.

Тарифи, встановленні для цієї категорії споживачів, покривають лише 30% вартості енергоресурсу.

Заявив гендиректор холдингу ДТЕК Максим Тимченко. Він додав, що тариф для населення в Україні в рази нижчий, ніж навіть у найближчих сусідів. А динаміка зростання вартості енергоресурсу відстає від динаміки зростання доходів населення. У такій ситуації, за його словами, промисловість та генерація електроенергії дотують населення.

Нагадаємо, наприкінці 2011 - на початку 2012 року холдинг ДТЕК, який входить до бізнес-структури СКМ Ріната Ахметова, скупив низку пакетів акцій підприємств енергогенерації.

Sarmat
28.02.2012, 17:07
АЭС продают электроэнергию в среднем по 1.6 цента за киловатт , что равно 12.8 копеек . Нам ,потребителям , продают электроэнэргию приватизованные облэнэрго , я не знаю сколько кто платит за киловатт , но по моему наворот = не меньше 100 % . И учтите ,что правительство постоянно облэнэргам прощает долги , так в 2011 г. простили долг в размере 24 миллиардов гривен ( деньги бюджету не нужны ) Заметте простили частным владельцам , а населению не прощается долг даже в копейку ...

Kabansan
28.02.2012, 19:06
В этом направлении работа ведётся и повышать будут жостко!

Maxwell
28.02.2012, 20:10
Sarmat, так и я о чем, все прекрасно знают, что в Украине электроэнергия самая дешевая в мире