PDA

Просмотр полной версии : З А К О Н У К Р А Ї Н И Про мисливське господарство та полювання



vepr83
19.05.2012, 22:13
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про мисливське господарство та полювання

Стаття 39. Права працівників, уповноважених здійснювати контроль
у галузі мисливського господарства та полювання

Посадові особи спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання, їх органів на місцях, посадові особи користувачів мисливських угідь, уповноважені на охорону державного мисливського фонду під час виконання службових обов'язків, а також громадські інспектори охорони навколишнього природного середовища та громадські мисливські інспектори під час проведення рейдів, пов'язаних з охороною державного мисливського фонду, можуть перебувати у мисливських угіддях із зброєю (відомчою чи власною) незалежно від строків полювання за наявності у них службового посвідчення, а для громадських інспекторів - посвідчення громадського інспектора та письмового розпорядження (наказу) на проведення рейду. Рейд очолює посадова особа спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання або центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища чи їх територіальних органів. { Частина третя статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }

GolDen
19.05.2012, 23:01
vepr83, ????? а что сказать то хотел????

vepr83
19.05.2012, 23:09
скажу следуюшие что участиль рейды так называемых добровольных инспекторов ( проше 6)
которые считают что они могут и имеют право осушествлять досмотр личных вешей,и были случаи когда эти ,,,,,,,,,,,,патрули даже пытались изымать оружие ,не имея на это никаких прав
молодым на заметку никто кроме сотрудников МВС к вашему оружию прекасатся не имеит права!!!!!!!!!!!,

GolDen
19.05.2012, 23:11
скажу следуюшие что участиль рейды так называемых добровольных инспекторов ( проше 6)
которые считают что они могут и имеют право осушествлять досмотр личных вешей,и были случаи когда эти ,,,,,,,,,,,,патрули даже пытались изымать оружие ,не имея на это никаких прав
молодым на заметку никто кроме сотрудников МВС к вашему оружию прекасатся не имеит права!!!!!!!!!!!,
ну так с этого и надобно было начинать ))) а то загадки изволил загадывать ))))

veriovo4ka89@mail.ru
16.02.2013, 18:40
гражданские инспектора нужны так как приезжают на периферию с лавандосом в кармане, а платить не хотят. или на охоту ходит, а взносы и прочие премудрости не обналичивает и говорит что " Я НА ОХОТУ НЕ ХОЖУ, ПОЧЕМУ ДОЛЖЕН ПЛАТИТЬ!" я сам загорелся им стать но багатые дядьки себе зделали удостоверения чтобы весной на гуся ездить! и ето стало дорого для моего ентузиазма:0210:

атос
16.02.2013, 21:05
гражданские инспектора нужны так как приезжают на периферию с лавандосом в кармане, а платить не хотят. или на охоту ходит, а взносы и прочие премудрости не обналичивает и говорит что " Я НА ОХОТУ НЕ ХОЖУ, ПОЧЕМУ ДОЛЖЕН ПЛАТИТЬ!" я сам загорелся им стать но багатые дядьки себе зделали удостоверения чтобы весной на гуся ездить! и ето стало дорого для моего ентузиазма:0210:
Всё ещё попереду.

veriovo4ka89@mail.ru
18.02.2013, 02:20
но блин всеравно хочется:0502: