PDA

Просмотр полной версии : 5 безпомилкових ознак раку



Андрій
03.07.2012, 13:26
Існує ряд симптомів, які характерні для розвитку будь-якого виду раку

Лікарі пояснюють, які сигнали нашого організму не можна ігнорувати, щоб не пропустити розвиток раку.

1. Хворобливі відчуття. У початковій стадії це не болі, а відчуття дискомфорту в певному органі.

2. Швидка втрата ваги. Пухлина змушує організм виробляти речовини, що порушують метаболічні процеси, від чого людина худне за кілька місяців.

3. Постійна слабкість. Продукти життєдіяльності ракової пухлини викликають інтоксикацію, слабкість, анемію.

4. Підвищена температура. Пригноблена пухлиною імунна система реагує підвищенням температури.

5. Зміна стану волосся і шкіри. Через порушення обмінних процесів відбуваються і зовнішні зміни.

Запідозривши у себе навіть кілька симптомів, варто звернутися для початку хоча б до терапевта.

бажаю усім нам міцного та стійкого здоровя і довголіття))

Serg.
03.07.2012, 15:30
Не мала баба клопоту-начала симптомы сравнивать...

АЛЕКСАНДР 0054
03.07.2012, 21:17
это конечно все верно, только данные симптомы характерны для 3 и 4 стадии!

Serg.
03.07.2012, 21:22
Давайте лучше по теме форума ? В МКБ достаточно хвороб чтоб перечислять пока не состаришься .Хотя может кому то и интересно-я не против в принципе.

Ira
03.07.2012, 21:42
А вот интересно, вопрос к спецам ( а они такие есть на форуме).
Реально выявить начальную стадию без пункций и операций?
Ну СОЕ как показатель (один из, именно из-за него когда-то моя сестра усомнилась в диагнозе собаке).
А еще есть что-то? Давно, лет 18-17 назад мама моя помагала кому-то проводить математическое исследование -что-то с анализом крови . Мама прогнозист (экономист), помагала делать стаистическое исследование и матеметическую модель для врачей из нашей онкологии. Мы тогда очень влотную столкнулись с этой проблемой...(мама лечилась)

АЛЕКСАНДР 0054
03.07.2012, 22:48
Реально выявить начальную стадию без пункций и операций?
конечно реально, плановые осмотры это 99% успеха, т.е выявления болячки на ранних этапах, что в свою очередь приводит к хорошему лечебному прогнозу.

-=Chief=-
03.07.2012, 23:49
бажаю усім нам міцного та стійкого здоровя і довголіття))
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/60/45/19/2460451905