PDA

Просмотр полной версии : У нас слишком независимые СМИ



Kabansan
28.12.2013, 11:44
“В Україні зараз справді дуже складна ситуація з засобами масової інформації, – цитують у прес-службі Віктора Януковича. – На жаль, будь-яка подія в державі висвітлюється із зовсім різних точок зору, інколи діаметрально протилежних. І зовсім не всі ці точки корисні для держави. Є дуже багато видань, які пишуть все, що вважають за потрібне, і зовсім не дивляться на потреби керівництва країни. Для того, щоби люди не плутались у всій цій інформації, необхідно змінити стандарти її подачі.”

За словами Януковича, приклади гарно врегульованої інформаційної політики в державі можна бачити в сусідніх з Україною Білорусі та Росії. І саме за такими принципами повинна бути врегульована робота ЗМІ в Україні.

Російський тележурналіст, автор передачі “Вісті тижня” на каналі “Росія 1″, Дмитро Кисельов став позаштатним радником президента України Віктора Януковича з питань інформаційної політики та свободи слова. Про це повідомили в прес-службі Адміністрації президента.

“Основним завданням Дмитра Кисельова на посаді радника президента стане допомога в реформуванні інформаційної політики в державі. Це досвідчений журналіст і медіа-менеджер, він знає, якою повинна бути справжня журналістика, і принесе принципи такої журналістики в Україну“, – йдеться у коментарі до призначення.

З новою посадою Дмитра Кисельова вже встигли привітати прем’єр-міністр Микола Азаров та голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Нагадаємо, раніше прес-служба президента закликала громадян не вірити вигадкам з інтернету, а вмикати “Перший Національний”.:0513::0516:



Слушайте, это ваабще звиздец. Прям back in the USSR. Не давать народу думать и анализировать... :0207:


http://uareview.com/dmytro-kyselyov-radnyk/

Андрій
28.12.2013, 13:26
У донецьких ЗМІ готуються чистки неугодних журналістів через участь у Евромайданах та акціях на підтримку Тетяни Чорновол.

Про це "Українській правді" повідомив головний редактор "Новостей Донбасса " Олексій Мацука.

За його словами, на журналістів, які "поділяють цінності Євромайдану, збирають "компромат".

"Чи не спілкуються вони з редакторами незалежних ЗМІ на предмет підробітку, чи не беруть участь в публічних заходах Євромайдану, чи не приходять на збори комітетів або громадських організацій", - повідомив він.

За словами Мацуки, в громадську організацію "Донецький інститут інформації" почали звертатися журналісти місцевих приватних і державних ЗМІ.

Вони скаржаться на те, що керівництво готове звільнити їх за участь у масових заходах на підтримку журналістки Тетяни Чорновол.

За словами Мацуки місцева Коаліція "За громадянські права", створена для захисту прав громадян та консолідації громадянського суспільства, буде "робити все можливе для захисту постраждалих колег".

все відбувається путінськими методами, скоро й до інтернета доберуться...
велком ту мутний саюз.

---------- Добавлено в 13:26 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 11:47 ----------

КІРОВОГРАДСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ НА ЗНАК ПРОТЕСТУ ПОВЕРНУЛИ НАЧАЛЬНИКУ УМВС ВРУЧЕНІ ЇМ ПОДЯКИ (http://gre4ka.info/suspilstvo/7726-kirovohradski-zhurnalisty-povernuly-nachalnyku-umvs-vrucheni-im-podiaky)

Maxwell
28.12.2013, 13:41
Это даже не жесть.

Андрій
28.12.2013, 13:46
Это даже не жесть.
ось тому я й за майдан, незважаючи на те, що опозиція у нас гавно. майдан, як рух вже не зупинити, навіть,якщо завтра на в києві зникне сцена та барикади.
а чергові дії "влади", лише доводять, що майдан таки її сильно нервує й тому люди на правильному шляху.

Игорь Урзуф
28.12.2013, 13:55
ось тому я й за майдан, незважаючи на те, що опозиція у нас гавно. майдан, як рух вже не зупинити, навіть,якщо завтра на в києві зникне сцена та барикади.
а чергові дії "влади", лише доводять, що майдан таки її сильно нервує й тому люди на правильному шляху.
Так может майдану,в первую очередь,убрать(отстронить)ото гавно!?

Андрій
28.12.2013, 14:03
Так может майдану,в первую очередь,убрать(отстронить)ото гавно!?
особисто я за, більше того, серед людей та громадських рухів це питання дуже актуальне. та й євромайдан, то й, що до побиття людей, був без політичних ознак...
всі розуміють, що опозиція не відповідає, сильно не відповідає тому, чого хочуть люди. більше того, сама опозиція це розуміє.
подивись що робить демальянс та автомайдан? вони діють не питаючи опів й їхні дії ефективніші чим промови "революціонерів" зі сцени майдану. поїздки до захарченка, завтрашня спроба сходити до межигіря, це все ініціювалось без опозиції. вони просто приєднуються...
але уяви, що зробить "влада" з людьми, якщо у них забрати підтримку депутатів, якою б вона не була?

Игорь Урзуф
28.12.2013, 15:48
Влада повелась на провокацию и накинула петлю на шею,но затягивать(разгонять)не будет.Баррикады и отряды самообороны-бутафория.Но пока будут эти-

http://www.youtube.com/watch?v=xjeI_wC7C7k
и эти-
http://kordon.org.ua/volinsykogo-udaru-blyshe-nema-tcherez-gey-skandal.html
поразумiня не будет.
РS Может подстава? Не знаю.

Андрій
28.12.2013, 15:53
Влада повелась на провокацию
на яку провокацію?

---------- Добавлено в 15:53 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:52 ----------


Но пока будут эти
ну це також не мої герої, але це й не привід пробачити все ялинковичам...

ROMAN
28.12.2013, 16:10
такое ощущение что парни зомбированы, водят за собой с красивой идеей о светлом европейском будущем.

Андрій
28.12.2013, 20:40
"шустера" таки прикрили...

Андрій
30.12.2013, 00:06
такі не прикрили, але сильно затисли яйка й прямий ефір під питанням...

Програма Шустер Live у такому форматі, в якому існувала, якийсь час на Інтері виходити не буде

Про це в ефірі Hromadske TV заявив ведучий Савік Шустер.

"Програма може бути Шустер Live, Шустер Dead – це не важливо, важливий контент. У такому форматі, в якому вона існувала, вона якийсь проміжок часу виходити не буде. Бо у нас в студії - громадянська війна. Це неправильно", - заявив він.

За його словами, "після того, що сталося з Тетяною (Чорновол)... уже немає простору для діалогу .... Всім зрозуміло , що це не могло бути випадково".
На питання, чи буде виходити програма в січні , він зазначив: "Не знаю".

При цьому він підтвердив, що попросив співробітників "Савік Шустер Студія" написати заяви про звільнення, "тому що ми - виробництво, і в наступному місяці роботи не буде і платити нічим".

Також Шустер заявив: "Сергій Льовочкін на телеканалі "Інтер" не має до мене жодного стосунку, ми займаємося абсолютно іншими справами - він глава адміністрації, я - ведучий програми".

"Я не співробітник Льовочкіна, не співробітник телеканалу Інтер. У мене окреме виробництво, у якого контракт з Інтером, і там сказано - вони не втручаються в нашу редакційну політику. Для мене Льовочкін - не начальник. Він - акціонер, замовник, якщо хочете", - зазначив він.

Також, за його словами, ніхто йому "сценарії п'єси (програми) не пише".

"Якщо мені хтось напише сценарій - я не буду відповідати за рейтинги", - пояснив він.

"Я сам – маленький Чехов. І сам пишу сценарї (своїх програм). … І я не журналіст. Я ведучий такого формату як ток-шоу", - додав Шустер.
При цьому він заявив: "Немає ніяких домовленостей з власниками телеканалів (які теми чіпати , які - ні). Якби такі домовленості були, я б останні роки працював на одному каналі".

На питання, чому в ефірі "Шустер Live" регулярно з'являвся "такий персонаж, як Олег Ляшко", Шустер заявив: "Думаю, тому, що Ляшко - рейтинговий персонаж".

При цьому пізніше він зазначив, що у списках учасників Ляшко, який позиціонується як опозиційний політик, в ефірі "Шустер Live" неодноразово подавався на запрошення адміністрації президента.

На питання про те, що таким чином АП, запрошуючи на ефір Ляшко, "свідомо" мочить "Яценюка", Шустер зазначив: "Можна і так сказати".

"Думаю, що влада вважала його реальною альтернативою Яценюку, як противага, тому це так відбувалося", - сказав Шустер.

Також він додав: "Останнім часом я на цю програму впливаю дуже мало. Тому що опозиція на програму делегує своїх людей, влада – своїх. В якийсь момент після 2010 року наша програма перестала сама визначати, хто буде серед учасників. Штаби партій вирішували все, і я нічого не можу з цим робити - штаб вирішує, формує, нав'язує. І вже не ми є господарями нашої програми, а штаби".

"Наша професія сьогодні – її "кохають" – з вазеліном і без вазеліна, з усіх боків. А ми маємо вміти себе захистити", - підсумував Шустер

Андрій
14.01.2014, 18:26
ось така петрушка. телебачення їм замало...


Законопроект уже доступен по адресу http://sips.gov.ua/ua/pr121313. Викимедия Украина уже официально заявила о своей глубокой взволнованности, однако протестного настроения более пока не заметно.

Самое интересное из этого законопроекта
1. Вносятся изменения сразу в ряд законов (о защите авторских прав, телекоммуникациях, милиции, нотариате и кодексе об админ.нарушениях).
2. Нотариальная распечатка страницы веб-сайта становится легальным инструментом (даже боюсь представить перспективы злоупотреблений).
3. Любой сайт можно заблокировать без решения суда, только на основании заявления о нарушении авторских прав.
4. Ответственность за недостоверное предоставление информации о нарушении авторских прав нигде не прописано.
5. Удачный политический момент для появления такого инструмента (на фоне появления большого количества неконтролируемых властью прямых трансляций политических событий).

Добро пожаловать в 1984.

hordi
14.01.2014, 20:25
Поскольку интерент является массовым инструментов влияния на электорат, то как-бы подобные дейсвтия власти вполне логичны. Статистика посещений и т.п. ведется давно и храниться несколько лет. Запросы людей давно мониторятся в ЛЮБОЙ стране мира. Информация, найденная на компьютерах давным давно была в доказательной базе при расследовании преступлений. Кому не нравится - шифруйте данные, коммуникации, диски и т.п.

Несколько лет назад была попытка сделать каналы связи по мобильному шифрованными (не помню где, вроде из США инициативная группа была) - запретили. По голосу в реальном времени можно найти звонящего абонента, ИТ развивается ))))

Повсеместно людям тулят "безналичные системы оплаты" - очень удобно отслеживать платежи и контролировать что нужно.

ПС Совсем не Украина является инициатором подобных действий. Контроль ужесточается во всём мире.

GolDen
14.01.2014, 20:53
ПС Совсем не Украина является инициатором подобных действий. Контроль ужесточается во всём мире.
а социальные сети это вообще жесть )))

Maxwell
14.01.2014, 21:30
К сожалению, социальные сети заполонили стада дибилоидов. В чем они сами и виноваты. Раньше интернет был для избранных и чтоб попасть в него, нужно было обладать кое каким умом. Сейчас он общедоступен и загажен. Опять таки, благодаря социальным сетям.

Андрій
14.01.2014, 21:31
К сожалею социальные сети заполони стада дибилоидов.
ну ти злий. їм ж треба десь пастись))

Андрій
15.01.2014, 15:34
Новая "зачистка" на "Интере": всем журналистам "Подробностей недели" предложено уволиться (http://censor.net.ua/news/266499/novaya_zachistka_na_intere_vsem_jurnalistam_podrob nosteyi_nedeli_predlojeno_uvolitsya)
дивно, вони після нового року й так вже лижуть януковичу, куди ж далі))

Андрій
16.01.2014, 15:22
http://storage1.censor.net.ua/images/5/a/2/3/5a23ccc53a72eaf4a715e6c4921614ff/614x614.jpg