PDA

Просмотр полной версии : "кино и немцы"



Игорь Урзуф
12.01.2014, 09:02
http://www.youtube.com/watch?v=k9xSXw1o8s8

http://www.youtube.com/watch?v=4PR7cLmoeFs

-=АДВОКАТ=-
12.01.2014, 09:17
:0124:"........ Под пытками бармен был вынужден признаться..…" :0124:

ROMAN
12.01.2014, 11:21
этот малый сказал только одну правдивую фразу и то наверное не осознано, что
- "ХЕР Луценко - терминатор", - это аксиома.

Grek0989
12.01.2014, 12:13
Да ладно, он же не серьезно....

---------- Добавлено в 11:13 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 11:12 ----------

http://feo.ua/news_thumbs/knf2d06d06df9bdef233fe25bb3661f5946_350.jpg

Андрій
12.01.2014, 12:22
Игорь Урзуф, тобі вже однієї теми мало))

---------- Добавлено в 12:22 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 12:14 ----------


http://www.youtube.com/watch?v=vUGYd5Js_Ls

Игорь Урзуф
12.01.2014, 12:50
Андрей,я это видел.Покажи мозолистые руки(тех кто в бой ведет,под дубинки)за рулем запорожцев.

Андрій
12.01.2014, 12:56
Покажи мозолистые руки(тех кто в бой ведет,под дубинки)за рулем запорожцев.
а кого там в бій ведуть?
а згадав, беркут. не знаю жодного начальника беркута чи мєнтовського начальника, що їздить на запарожці...

Андрій
12.01.2014, 17:34
сєнсація. срочна в номєр))

Прейскурант цен на услуги ЕвроМайдана для частных лиц (ДОКУМЕНТ) (http://litsa.com.ua/show/a/13566)


Наши читатели часто спрашивают - сколько же действительно платят на Майдане? Их беспокойство легко понять - ведь цифры в разных источниках очень разнятся. Стоит ли бросить родной завод и ехать в Киев на заработки? Мы не стали отвечать каждому лично, поэтому вот вам сводный прайс:

1. Участие в шествии в качестве пешехода: 1$ за каждые 50 метров.

При движении в горку тариф удваивается.

Движение вниз по склону оплачивается по сниженному тарифу.

2. Махание флагом на шествии – 1 доллар за каждый мах.

Махом считается попеременное движение удилищем с присоединенной к нему государственной или партийной символикой слева направо и обратно, сопровождающееся торжественным развиванием полотнища.

Махи слабой интенсивности приравниваются к покачиваниям и оплачиваются по тарифу – «Покачивание государственной символикой» см. пункт «Покачивания, присвистывания и перетоптывания».

3. Приветственные крики и речевки:

«Слава нації» - 2 доллара за крик.

«Смерть ворогам» - 1 доллар.

«Слава нації» с красивым Ивано-Франковским акцентом – 3 доллара.

«Спасибо жителям Донбасса…» - не оплачивается в связи с высокой популярностью данной речевки и связанной с этим сложностью подсчета количества выкриков.

4. Ношение на одежде символики Майдана 2013:

Ленточка жовто-блакытная – 1 доллар.

Ленточка жовто-блакытная вместе с ленточкой эмблемой ЕвроСоюза – 1,5 доллара.

Доплата за каждую последующую ленточку – 0,3 доллара.

Ношение одновременно более 10 ленточек оплачивается по тарифу раздела «Привлечение душевнобольных к агитационной деятельности», подпункт «Сказочный патриот».

5. Исполнение гимна Украины:

В ноты – 3 доллара. Мимо нот – 1 доллар.

Доплата за исполнение тому, кто знает текст гимна дальше слов «Ще не вмерла України…» - 1 доллар за каждую правильную строчку.

Тем, кто еще сомневается в целесообразности рабочего визита в Киев, хочу обратить внимание на тот факт, даже сам Порошенко (уже и так давно миллионер) ходит на Майдан каждый день и зарабатывает, да еще и сына с собой иногда приводит.

Простой арифметический подсчет показывает, что неленивый человек со здоровым горлом и ногами может легко зарабатывать от 200 до 900 долларов в день.

-=АДВОКАТ=-
12.01.2014, 17:54
Андрій, ну ты ж сам понимаешь что именно это (твой пост)-смех))))))) хотя практической весь майданы (за исключением большинства-алкашей, бомжей и нариков 99%) платный - "недовольные" - 150 грн сутки, "бело-голубые" - 150-200 грн сутки. Кстати замет, "голубки" больше предлагали (но не всегда давали):0123:

Андрій
12.01.2014, 18:02
хотя практической весь майданы (за исключением большинства-алкашей, бомжей и нариков 99%) платный
блін, я лох. мені не заплатили.
більше того, я сам на майдан майже 12 тис. грн вже відправив.
все, піду повисмикаю собі волосся...

-=АДВОКАТ=-
12.01.2014, 18:32
Ну я ж оставил 1% для идейных)))) кстати, свои кровные 12тыщ ты лохонул-но "веревку мылом мазать" не надо!!!!! Мог бы их и Николаевичу отдать-они ему нужнее:0123:

Андрій
12.01.2014, 18:39
Ну я ж оставил 1% для идейных)
мало відсотків виділив))

свои кровные 12тыщ ты лохонул-но
абсолютно ні. там стоять живі люди, а не роботи.
тому я й далі, в міру можливості, фінансуватиму. останню суму перевів для автомайдану, вони активніше діють))

-=АДВОКАТ=-
12.01.2014, 20:02
Нуу Андрюха, твое дело..... Без лоха и жизнь плоха, а я завтра "адвокат-майдан" организую-скока денег кинеш?!

Андрій
12.01.2014, 20:12
а я завтра "адвокат-майдан" организую-скока денег кинеш?
не зможеш організувати))

-=АДВОКАТ=-
12.01.2014, 20:16
Та за ваши деньги любой каприз))))))))

Андрій
12.01.2014, 20:19
Та за ваши деньги любой каприз)
ну починай, а я вже визначусь з фінансуванням пізніше :0231:

Разведчик
13.01.2014, 05:40
я сам на майдан майже 12 тис. грн вже відправив
Лучше бы в место того чтоб на майдан відправляти,больным детям помогли.

Андрій
13.01.2014, 08:36
Разведчик, а чому вирішили, що не помагаю?

люблять у нас люди чужі гроші тратити :0123:

GolDen
13.01.2014, 12:15
люблять у нас люди чужі гроші тратити
а считать как любят ))))))

Разведчик
13.01.2014, 13:10
Разведчик, а чому вирішили, що не помагаю?
Ну так ни где же об этом не написал.За то про поддержку майдана рассказал,не знаю кому как а помощь детям важнее всяких майданов.

Андрій
13.01.2014, 13:36
Ну так ни где же об этом не написал.За то про поддержку майдана рассказал,не знаю кому как а помощь детям важнее всяких майданов.
ну так тема навколомайдана, а ви одразу про інше))
я вже 11 рік у бізнесі й дев'ять останніх років, я так чи інакше займаюсь благодійністю. а дружина моя взагалі має благодійний фонд, який крім того, що сам гроші збирає, постійно активно знаходить гроші у "проклятій" європі. я багато можу розповісти, й про дітей з дпц, й про ветеранів другої світової, й про те, що благодійні гроші з європи на онкологічні лікарні втричі більші чим виділила держава (волинська область), й про те, як ці гроші місцеві чиновники хотіли привласнити...
але тема про майдан й на сьогодні, я вважаю набагато доцільнішим відправити свої власні гроші саме на майдан, бо інакше ми скоро всі будемо не в стані допомогти нікому, крім наглого чиновника та мєнта...

hordi
13.01.2014, 13:36
Андрей, тебе нужно в киевском метро поездить - здесь по каждой линии с десяток "больных" и увечных побираются.

Андрій
13.01.2014, 13:38
hordi, не користуюсь громадським транспортом, крім літаків.

Игорь Урзуф
13.01.2014, 13:53
крім наглого чиновника та мєнта...
чесн.слово,не хотел уже писать.
мента какого,того или этого?

http://www.youtube.com/watch?v=R1aiTBvZIHA

Андрій
13.01.2014, 13:59
чесн.слово,не хотел уже писать.
але не стримався))


мента какого,того или этого?
а ви десь бачили, що я виправдовув колишніх мєнтів? чи попередню владу?
може таки вистачить шаблонів в стилі "сам дурак"?

hordi
13.01.2014, 14:10
Андрей, а ты свои деньги готов перечислить на лечение пострадавшему на Майдане (Луценко)?

ПС Эта тема становится дубликатом "Гудбай, Америка...ууууу....(песТня)"/ Может ее стоит остановить пока не поздно?

Андрій
13.01.2014, 14:16
Андрей, а ты свои деньги готов перечислить на лечение пострадавшему на Майдане (Луценко)?
ні. в нього своїх вистачить.


Эта тема становится дубликатом "Гудбай, Америка...ууууу....(песТня)"/ Может ее стоит остановить пока не поздно?
так її й відкривати не варто було. простіше було ж ролік в тему "гудбай" написати.

Игорь Урзуф
13.01.2014, 14:22
може таки вистачить шаблонів в стилі "сам дурак"?
Не обижайся,и в мыслях не было. просто-власть не нужна,менты не нужны,сами себе хозяева.Сколько бабла пошло на майдан? можно референдум(выборы)провести,возле каждой урны контроль поставить.Действительно всю Украину услышать,на власть от имени ВСЕГО народа давить.А у наших"3х героев"вымогаемо,ганьба,геть. Да и кандидатуры нормальные нужны.Сейчас люди будут выбирать не за,а против.

Андрій
13.01.2014, 14:28
Сколько бабла пошло на майдан?
не знаю. але то бабло не державне, на відміну бабла яке краде янукович та компанія.

ожно референдум(выборы)провести
а хто проти виборів? у нас політична криза, яка цивілізовано й мала б закінчитись виборами...
й одночасно референдум на питання ЄС чи ТС чи позаблоковість

А у наших"3х героев"вымогаемо,ганьба,геть.
та не тягнуть вони на героїв. всі це розуміють...

Да и кандидатуры нормальные нужны.Сейчас люди будут выбирать не за,а против.
а ось цього я не розумію. ну не знаю я, чому така маніакальна тяга до царів. в ідеалі треба голосувати за програми, й в разі невиконання мати право вигнати нафіг.
але я згоден з тобою, зараз потрібен лідер й голосувати будуть, приблизно так, як ти пишеш...

Андрій
14.01.2014, 14:45
Горловские чиновники наживались на выплатах детям-сиротам (http://novosti.dn.ua/details/216214/)


Чиновники социальных служб привлечены к ответственности за несоблюдение законодательства в части уплаты обязательных государственных выплат. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры г. Горловки.

По результатам прокурорской проверки выявлены нарушения законодательства Украины по защите социальных и имущественных прав детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки.

Так, в центре социальных служб для семьи, детей и молодежи Горловского городского совета не выполнялись положения законодательства по комплексному предоставлению социальных услуг, в связи с чем 3 ребенка-сироты, которые находятся в интернатах области, а 1 - в местах лишения свободы, не получили государственную помощь по достижению 18 лет.

Также должностным лицом службы по делам детей Горловского городского совета допущенные нарушения в правах 12 детей-сирот, которым назначалась выплата единовременного государственной материальной помощи после достижения ими 18-летнего возраста, но фактически, она не была оплачена.

При вмешательстве прокуратуры Горловки, как передает пресс-служба, права детей-сирот были восстановлены и обязательные государственные выплаты уже поступили.

«Для устранения выявленных нарушений прокуратурой Горловки направлены представления в Горловский городской центр социальных служб для семьи, детей и молодежи и в службу по делам детей Горловского городского совета. По результатам их рассмотрения, к дисциплинарной ответственности привлечены два должностных лица » , - отметила старший прокурор прокуратуры города Ирина Мозговая.

це як дуже маленький й не самий крикучий приклад того, як чиновники від соцполітики обкрадають найбідніших. й це всі знають, всім пофіг, ніхто їм "аяяй" не робить...
а, точно, вони ж гроші для майдану не відправляють, а просто крадуть. їм можна))

ROMAN
14.01.2014, 16:53
це як дуже маленький й не самий крикучий приклад того, як чиновники від соцполітики обкрадають найбідніших. й це всі знають, всім пофіг, ніхто їм "аяяй" не робить...
а, точно, вони ж гроші для майдану не відправляють, а просто крадуть. їм можна))[/QUOTE]

все услышали Ваше мнение, распоряжайтесь своими деньгами по своему усмотрению, может не стоит столь агрессивно навязывать свою точку зрения и взгляды на жизнь, не у всех они совпадают.

Андрій
14.01.2014, 17:01
распоряжайтесь своими деньгами по своему усмотрению
що я власне й роблю. при цьому не закликаю та не вчу інших, куди їм витрачати свої гроші))

может не стоит столь агрессивно навязывать свою точку
а в чому агресія?

взгляды на жизнь, не у всех они совпадают.
абсолютно згоден. тому й не забороняю іншим висловлювати свою думку й не розповідаю про міфічну агресивність :0123:

ROMAN
14.01.2014, 17:11
за то что не запрещаете высказывать свои мысли Вам отдельное спасибо, но все таки не превращайте охотничий форум в майдан.

Андрій
14.01.2014, 17:15
но все таки не превращайте охотничий форум в майдан
ну й до чого це? я про майдан пишу лише в темах (не мною створених) де й так майдан обговорюють))
ну люблю я про політику побалакати, але я ж не лізу з цим в кожну тему, тому ваші звинувачення якісь дуже дивні...

ROMAN
14.01.2014, 17:21
ну й до чого це? я про майдан пишу лише в темах (не мною створених) де й так майдан обговорюють))
ну люблю я про політику побалакати, але я ж не лізу з цим в кожну тему, тому ваші звинувачення якісь дуже дивні...

но все таки....

Андрій
14.01.2014, 17:30
но все таки...
що все-таки? мені не можна писати про майдан, бо вам це не подобається?

ROMAN
14.01.2014, 17:37
Вы же разрешили высказывать свои мысли, спасибо, для меня информации о майдане хватает, Вы палатку на форуме поставьте для полного счастья.

Андрій
14.01.2014, 17:42
Вы же разрешили высказывать свои мысли
так я й не забороняю (на відміну від вас), а уточнюю, що значить ваше "но все таки...."

палатку на форуме поставьте для полного счастья
так я ж біля вашої й поставив))

hordi
14.01.2014, 17:43
ROMAN, Вы заходите в профильную тему и указываете людям, что им не нужно обсуждать это? Странно...

-=АДВОКАТ=-
14.01.2014, 18:13
Андрій, дружище, с тобой уже тоже пытался в полемику вступить-тяжело! Дай Бог, что твой порыв искренен! В загали я с твоими постами могу согласиться, но давай будем откровенными-на наши "вопли водоплясова" один хер никто внимания не обратит!

ROMAN
14.01.2014, 18:14
в чем Вы видите запрет?

Андрій
14.01.2014, 18:19
Андрій, дружище, с тобой уже тоже пытался в полемику вступить-тяжело!
чому? я ж не хамлю, не ставлюсь до інших зверхньо. я лише висловлюю свою думку й з задоволення почитаю чужу.

В загали я с твоими постами могу согласиться, но давай будем откровенными-на наши "вопли водоплясова" один хер никто внимания не обратит!
так ми ж на форумі й нічого в політиці не вирішуємо, просто ж спілкуємось))

---------- Добавлено в 18:19 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 18:18 ----------


в чем Вы видите запрет?
ну перечитайте свої пости, якщо не пам'ятаєте, що писали...

ROMAN
14.01.2014, 18:26
[/COLOR]
ну перечитайте свої пости, якщо не пам'ятаєте, що писали...[/QUOTE]

вопрос был обращен не к Вам, да и с памятью все хорошо

Андрій
14.01.2014, 18:28
вопрос был обращен не к Вам, да и с памятью все хорошо
тоді уточнюйте кому задаєте питання, бо ось з цього

в чем Вы видите запрет?
не зрозуміло до кого ви звертаєтесь))

ROMAN
14.01.2014, 18:34
тоді уточнюйте кому задаєте питання, бо ось з цього

не зрозуміло до кого ви звертаєтесь))

пост № 39

Андрій
14.01.2014, 18:37
пост № 39
пост №41

ROMAN
14.01.2014, 18:42
пост №41

ну если так не понятно, то пост № 41 к № 39.

Андрій
14.01.2014, 18:47
ну если так не понятно, то пост № 41 к № 39.
ну если так не понятно, то пост № 43 к № 44.

ну от хочеться вам й далі продовжувати, ну не написали ви до кого звертаєтесь. крапка.
а значить звернулись публічно й вам можуть відповісти інші.

Ira
14.01.2014, 18:58
Лучше бы в место того чтоб на майдан відправляти,больным детям помогли.

Очень настойчиво предлагаю начинать с себя. Второе-не все любят хвастаться. Третье- вот еще



На лікування усіх онкохворих дітей України на 2014-ий рік передбачено лише 50 мільйонів гривень,
- для справки, на содержанием МВД в 2014г. запланировано 18 МИЛЛИАРДОВ.

Grek0989
14.01.2014, 19:08
Андрій, Я трохи не розумію вашої точки зору, по вашому, щоб жити краще ніж зараз, потрібно кого небудь покарати, змінити владу не зрозуміло на кого (на того хто прийде і буде жити заради України) і т.д., а я вважаю, що потрібно самому намагатися змінити своє життя на краще. Можете вважати мене безмозким рабом, але мені і так не погано живеться без ЄС Митного Союзу і т.д.

Андрій
14.01.2014, 19:19
Андрій, Я трохи не розумію вашої точки зору, по вашому, щоб жити краще ніж зараз, потрібно кого небудь покарати, змінити владу не зрозуміло на кого (на того хто прийде і буде жити заради України) і т.д., а я вважаю, що потрібно самому намагатися змінити своє життя на краще.
в сусідній темі, я давав відповідь на подібне питання (ми там з hordi балакали). якщо коротко - люстрація для всіх політиків, голосування не за царя, а програми й реальні механізми для контролю за владою. все зрозуміло.

Можете вважати мене безмозким рабом, але мені і так не погано живеться без ЄС Митного Союзу і т.д.
ну от для чого про безмозких та рабів, я десь вживав такі слова про людей з якими спілкуюсь?
я також живу не погано, але це не заслуга влади, а моя особиста. але мені хочеться, щоб не погано жила вся країна, й бізнесмени, й вчителя, й пенсіонери. й це реально та можливо. й ось тут на сцену виходить ЄС (з прозорим законодавством та реальними демократичними стандартами) та ТС (незрозуміле новоутворення з невизначеним майбутнім)
сенс у тому, що геополітична ситуація така, що вибирати, доведеться. а на реальний нейтралітет у нас не вистачить ресурсів - ні фінансових, ні політичних...

Игорь Урзуф
14.01.2014, 19:58
http://i031.radikal.ru/1401/93/57ecbfaa138b.jpg (http://radikal.ru/fp/5b4bef8f961342d1ba0e8de38d028492)

Андрій
14.01.2014, 20:10
Игорь Урзуф, якщо ялинкович й далі робитиме вигляд, що в країні все нормально та спокійно, то портрет бандери скоро видаватиметься дитячою забавою.
невже не зрозуміло, що така поведінка "влади" радикалізує суспільство?

Игорь Урзуф
14.01.2014, 20:18
Андрей,а это к чему ведет? Все киевляне рады?

Андрій
14.01.2014, 20:30
Андрей,а это к чему ведет?
побачимо. надіюсь просто януковича винесуть вперід ногами, бо війни не хочеться...

Все киевляне рады?
я не знаю всіх киян))

---------- Добавлено в 20:30 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 20:21 ----------

Игорь Урзуф, маю гарну новину, портрет змінили, ось
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1604804_10152258498351754_1871037299_n.jpg

Игорь Урзуф
14.01.2014, 21:16
Та то ж кияне возмутились и предложили Шевченко.

Андрій
14.01.2014, 21:22
Игорь Урзуф, все може бути. я тобі скажу, але ти все рівно не повіриш, бандера й на заході країни не настільки популярний, як вам розповідають))

hordi
14.01.2014, 21:35
А я Шевченко не считаю каким-то "видатним" ))))

Ira
14.01.2014, 21:39
ну, то таке,насчет видатного. кому-то и михАлков-великий,я о никите.

Maxwell
14.01.2014, 21:40
Ira, :0125:

Андрій
16.01.2014, 11:27
Ніколи я більш у своєму житті
Не пройдусь столичним Майданом,
Бо щойно мене просвітили менти:
Луценко в той вечір був п’яним!

Ніколи я більш не співатиму гімн,
Забуду і славу, і волю,
Бо досі у вухах луна навздогін:
Луценко хильнув алкоголю!

Не треба мені ні угоди з ЄС,
Ні добрих і чесних законів,
У мене сьогодні світоглядний стрес:
Луценко заклав за комір!

Студенти, яких лупцювали менти,
Нехай так не дихають тяжко,
Бо знають вони, знаю я, знаєш ти:
Луценко приклався до пляшки!

За всіх межигірських синків і за Бать
Я згоден отримати в харю,
Бо в скронях пульсує тривожний набат:
Луценко дерябнув стопарік!

Не варта країна моїх надзусиль,
Похміллям гірким оповитих.
Мов вирок Майдану, луна звідусіль:
Луценко вживав оковиту!

Тікати чимшвидше, чимдужче гребти –
Подалі з цієї планети!
Бо що з нами буде, як завтра менти
Знайдуть у Кличка сигарети?!

Юрко КОСМИНА