Страница 12 из 19 ПерваяПервая ... 21011121314 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 111 по 120 из 196

Тема: Браконьерство или нет???????

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Banned
    Регистрация
    30.01.2012
    Сообщений
    1,425
    Поблагодарил(а)
    66
    Получено благодарностей: 64 (сообщений: 48).
    Цитата: Сообщение от Ira
    Я пытаюсь объяснить вам-что есть причина, а есть оправдание.
    По-моему, плохо получается.
    Оправданий вон скольок нашли, ну а причину кто-то сможет озвучить?
    причина проста: азарт ну и безнаказаность

  2. #2
    Майор За вклад в развитие клубаЗа хороший отчетАктивный пользователь Аватар для М-РИЧ
    Регистрация
    04.08.2011
    Адрес
    мариуполь
    Сообщений
    1,762
    Поблагодарил(а)
    64
    Получено благодарностей: 86 (сообщений: 57).
    ДА.Карточки на фазана можно 3 купить.
    Если у человека есть цель в жизни, то несколько раз спустить курок всё-таки придётся.

  3. #3
    Подполковник За рекламу клубаЗа хороший отчетАктивный пользовательЗа интересный материал Аватар для Ira
    Регистрация
    04.08.2011
    Сообщений
    3,953
    Поблагодарил(а)
    27
    Получено благодарностей: 857 (сообщений: 470).
    Влад, извини-но я даже не знала, что знаю законы лучше практиков...

    2.Установити,що:
    2.1.Днями полювання є:
    - на пернатих – субота, неділя та середа, а для мисливців членів секції мисливського собаківництва УТМР з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання - четвер;
    - на перепела усі дні тижня;
    - на вирощену на фермах та випущену «під постріл» пернату дичину - усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети наказом користувача мисливських угідь ділянок) по окремих відстрільних картках;
    - на хутрових – субота та неділя, а в січні 2012 року на зайця-русака днями полювання є тільки субота;
    - на лисицю, єнотовидного собаку, вовка в січні-лютому 2012 року додаткові дні полювання – з вівторка по п’ятницю для мисливців з собаками (членів секції мисливського собаківництва УТМР).
    2.2. З 13 серпня по 30 грудня в суботу, неділю та середу полювання на пернату дичину проводити як по разовим так і по сезоним відстрільним карткам. Полювання на пернату дичину в інші дні проводити виключно за разовими відстрільними картками.Полювання на хутрових звірів проводити як по разовим так і по сезоним відстрільним карткам.
    2.3. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу єнотовидного собаки, вовка та лисиці не лімітовано.
    2.4. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не
    повинна перевищувати:
    -гусей - 3
    -голубів - 10
    -качок - 5
    -норців великих - 2
    -лисок - 6
    -курочок водяних - 4
    -пастушків - 3
    - куликів - 10
    - перепілок - 15
    - куріпок сірих - 3
    - фазанів - 1 на одну відстрільну картку і не більше 3х фазанів за день по трьом відстрільним карткам

  4. #4
    Banned
    Регистрация
    30.01.2012
    Сообщений
    1,425
    Поблагодарил(а)
    66
    Получено благодарностей: 64 (сообщений: 48).
    Цитата: Сообщение от Ira
    Влад, извини-но я даже не знала, что знаю законы лучше практиков...

    2.Установити,що:
    2.1.Днями полювання є:
    - на пернатих – субота, неділя та середа, а для мисливців членів секції мисливського собаківництва УТМР з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання - четвер;
    - на перепела усі дні тижня;
    - на вирощену на фермах та випущену «під постріл» пернату дичину - усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети наказом користувача мисливських угідь ділянок) по окремих відстрільних картках;
    - на хутрових – субота та неділя, а в січні 2012 року на зайця-русака днями полювання є тільки субота;
    - на лисицю, єнотовидного собаку, вовка в січні-лютому 2012 року додаткові дні полювання – з вівторка по п’ятницю для мисливців з собаками (членів секції мисливського собаківництва УТМР).
    2.2. З 13 серпня по 30 грудня в суботу, неділю та середу полювання на пернату дичину проводити як по разовим так і по сезоним відстрільним карткам. Полювання на пернату дичину в інші дні проводити виключно за разовими відстрільними картками.Полювання на хутрових звірів проводити як по разовим так і по сезоним відстрільним карткам.
    2.3. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу єнотовидного собаки, вовка та лисиці не лімітовано.
    2.4. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не
    повинна перевищувати:
    -гусей - 3
    -голубів - 10
    -качок - 5
    -норців великих - 2
    -лисок - 6
    -курочок водяних - 4
    -пастушків - 3
    - куликів - 10
    - перепілок - 15
    - куріпок сірих - 3
    - фазанів - 1 на одну відстрільну картку і не більше 3х фазанів за день по трьом відстрільним карткам
    - фазанів - 1 на одну відстрільну картку і не більше 3х фазанів за день по трьом відстрільним карткам

  5. #5
    Капитан За рекламу клубаАктивный пользователь Аватар для Vlad_Kova
    Регистрация
    29.11.2011
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,065
    Поблагодарил(а)
    33
    Получено благодарностей: 38 (сообщений: 26).
    Цитата: Сообщение от Max72
    - фазанів - 1 на одну відстрільну картку і не більше 3х фазанів за день по трьом відстрільним карткам
    Я понял, признаю ошибку, но возможно просто в нашем ОРХе этой нормы не было... Я узнаю...Продавали только по одной на руки.

  6. #6
    Banned
    Регистрация
    30.01.2012
    Сообщений
    1,425
    Поблагодарил(а)
    66
    Получено благодарностей: 64 (сообщений: 48).
    Цитата: Сообщение от Vlad_Kova
    Я понял, признаю ошибку, но возможно просто в нашем ОРХе этой нормы не было... Я узнаю...Продавали только по одной на руки.
    то они зажали просто)

  7. #7
    Капитан За рекламу клубаАктивный пользователь Аватар для Vlad_Kova
    Регистрация
    29.11.2011
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,065
    Поблагодарил(а)
    33
    Получено благодарностей: 38 (сообщений: 26).
    Цитата: Сообщение от Max72
    то они зажали просто)
    Может после таксации решили так, а может я не прочитал в новом приказе эту норму.

  8. #8
    Майор За вклад в развитие клубаЗа хороший отчетАктивный пользователь Аватар для М-РИЧ
    Регистрация
    04.08.2011
    Адрес
    мариуполь
    Сообщений
    1,762
    Поблагодарил(а)
    64
    Получено благодарностей: 86 (сообщений: 57).
    Цитата: Сообщение от Vlad_Kova
    Я понял, признаю ошибку, но возможно просто в нашем ОРХе этой нормы не было... Я узнаю...Продавали только по одной на руки.
    А может никто не спрашивал??????????
    Если у человека есть цель в жизни, то несколько раз спустить курок всё-таки придётся.

  9. #9
    Капитан За рекламу клубаАктивный пользователь Аватар для Vlad_Kova
    Регистрация
    29.11.2011
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,065
    Поблагодарил(а)
    33
    Получено благодарностей: 38 (сообщений: 26).
    М-РИЧ, Ну все загнобили... Не увиливайте от основной темы Я то наоборот лучше угодьям сделал, что не узнал сколько можно

  10. #10
    Подполковник За рекламу клубаЗа хороший отчетАктивный пользовательЗа интересный материал Аватар для Ira
    Регистрация
    04.08.2011
    Сообщений
    3,953
    Поблагодарил(а)
    27
    Получено благодарностей: 857 (сообщений: 470).
    та верю, но ты представь-попал в те волшебные угодья, фото после охот в которых я удалила...
    тоже азарт?

Страница 12 из 19 ПерваяПервая ... 21011121314 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •