Показано с 1 по 10 из 276

Тема: Вот это рыбалка

Древовидный режим

  1. #15
    Администратор Аватар для GolDen
    Регистрация
    02.08.2011
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    13,602
    Поблагодарил(а)
    3,231
    Получено благодарностей: 2,416 (сообщений: 1,640).

    Величезний короп попався на вудку звичайного рибалки. 54-річний Уоррен Харрісон зазначив, що це найбільший улов за все його життя.

    Риболов, в пршуках свого рибацького щастя проїхав 2580 миль, через всю Європу, щоб зловити саме цю рибу. Довжина виловленого коропа становить півтора метра. За інформацією видання Express, даний короп стоїть на третьому місці за розміром серед усіх спійманих риб цього виду за всю історію риболовлі.

    Ось що ще розповів рибалка ...

    Харрісон розповів, що вже давно чув історії, згідно з якими в озері Хангрі водиться величезний короп, і ніхто не може його виловити. Однак чоловік відмовлявся вірити в подібні розповіді, поки сам не став щасливим володарем цього неймовірного трофею.

    Рибалка повідомив, що коли у нього почало клювати, і він не зміг відразу витягнути рибу, першою думкою було, що гачок за щось зачепився. "Я спробував витягнути його, але незабаром зрозумів, що "зачеп" рухається. Понад півгодини я намагався дістати це чудовисько, проте воно чинило опір з такою силою, що я весь промок власним потом", - додав Харрісон.




    Слід зазначити, що на момент відбувалася риболовля на вулиці зберігалася мінусова температура. Чоловікові нарешті вдалося дістати рибу. Щоб віднести її на ваги, рибалці знадобилася допомога друга. Вага риби склала 46 кілограм. "Мені не вдалося побити світовий рекорд. Проте, для мене це все одно найбільше досягнення", - повідомив рибалка.


    Нагадаємо, на момент публікації статті світовий рекорд належить чеському рибалці Томасу Крісту, який виловив в Угорщині 48-кілограмового коропа.

  2. 2 пользователей сказали cпасибо GolDen за это полезное сообщение:


Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •