Показано с 1 по 10 из 61

Тема: "кино и немцы"

Древовидный режим

  1. #31
    Старший прапорщик Активный пользователь Аватар для Андрій
    Регистрация
    02.10.2011
    Адрес
    Луцьк
    Сообщений
    321
    Поблагодарил(а)
    28
    Получено благодарностей: 15 (сообщений: 11).
    Цитата: Сообщение от Grek0989
    Андрій, Я трохи не розумію вашої точки зору, по вашому, щоб жити краще ніж зараз, потрібно кого небудь покарати, змінити владу не зрозуміло на кого (на того хто прийде і буде жити заради України) і т.д., а я вважаю, що потрібно самому намагатися змінити своє життя на краще.
    в сусідній темі, я давав відповідь на подібне питання (ми там з hordi балакали). якщо коротко - люстрація для всіх політиків, голосування не за царя, а програми й реальні механізми для контролю за владою. все зрозуміло.
    Цитата: Сообщение от Grek0989
    Можете вважати мене безмозким рабом, але мені і так не погано живеться без ЄС Митного Союзу і т.д.
    ну от для чого про безмозких та рабів, я десь вживав такі слова про людей з якими спілкуюсь?
    я також живу не погано, але це не заслуга влади, а моя особиста. але мені хочеться, щоб не погано жила вся країна, й бізнесмени, й вчителя, й пенсіонери. й це реально та можливо. й ось тут на сцену виходить ЄС (з прозорим законодавством та реальними демократичними стандартами) та ТС (незрозуміле новоутворення з невизначеним майбутнім)
    сенс у тому, що геополітична ситуація така, що вибирати, доведеться. а на реальний нейтралітет у нас не вистачить ресурсів - ні фінансових, ні політичних...
    Последний раз редактировалось Андрій; 14.01.2014 в 19:21.
    нас не злякати. вас не спинити...

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •